Brak uczucia podniecenia podczas pieszczot z partnerem

Mam 19 lat i od roku jestem z pierwszym partnerem. Odczuwam przyjemność z dotyku i pieszczot jednak nie podnieca mnie to. Jestem dziewicą, nie mam żadnych nieprzyjemnych wspomnień. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek czymś się podnieciła. Brak podniecenia jest fizyczny jak i psychiczny, mimo tego że psychicznie chcę się podniecić, poczuć to, nie obawiam się tego. Jakie mogą być przyczyny i co można z tym zrobić?

Witam
Najlepiej znaleźć w swojej okolicy seksuologa i umówić się na wizytę aby skonsultować to co się z panią dzieje, na forum nie ma takiej możliwości. Taka wizyta pozwala na wgląd kompleksowy w sytuację i poradę o jaką pani chciałaby otrzymać . Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
Przyjemność z dotyku jest już podnieceniem się. Ma Pani dopiero 19 lat i proszę się nie spieszyć, wszystko przyjdzie w swoim czasie. Zależy też co rozumie Pani pod słowem podniecenie. Myślę, że wszystko z Panią jest w porządku. A do seksuologa lub psychoterapeuty można pójść.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl/