Rak w śródpiersiu z przerzutami do węzłów chłonnych

Mój tato ma stwierdzonego raka w śródpiersiu, najprawdopodobniej z przerzutami do węzłów chłonnych. Kilka tygodni trwają już badania. Guz jest we wnęce płuca prawego, ma 9 na 9 na 11 cm. Chciałabym zapytać, jakie są dostępne metody leczenia i jakie są rokowania w przypadku takiego guza i czy możemy mu jakoś pomóc teraz, zanim rozpocznie się leczenie. Czy można zmniejszyć duszności i męczący kaszel. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Odpowiadałem już , że sprawa jest bbb.poważna!!! Proponuję zgłosić się do CO w Kielcach lub , jesli bedzie taka potrzeba -do najbliższego oddziału SOR w najbliższym szpitalu!!! zż