Rana na stopie po oparzeniu

Mam rane po oparzeniu , sucha,30 dni temu oparzona wrzatkiem stopa .Rana byla juz zabliznknoa biala blonka po stosowaniu opatrunku aquacel ag a terza pojawily sie na niej wybroczyny czerwone, buraczkowe i po nacisnieciu w tym miejscu nie jasnieje , dodam ze biore leki na rozrzedzenie po udarze.Moje pytanie co to jest czh tk proces bliznowacenia z unaczynieniem czy krwiak, wylew podskorny...czy to jest niebezbieczne? Rana jest sucha ma 10 cm a te wybroczyny podskorne zajmuja 5cm niebezpieczne

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani bez osobistego zbadania nie można wskazać właściwego postępowania leczniczego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu zleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.