Rana po wewnętrznej stronie napletka

Witam. Mam 16 lat i od 2 dni zauważyłem ranę pod żołędzią. Rana w 1 dniu była mała, więc ją zignorowałem. Natomiast wczoraj oraz dzisiaj stan się pogarszał. Aktualnie mam ranę, która wygląda tak: skóra jest złuszczona a pod nią jest rana o kolorze czerwonym naokoło całej żołędzi, obok wędzidełka napletkowego. Bardzo boli nawet gdy nie dotykam. Używam od 2 dni kremu o nazwie S*** na odnowienie naskórka lecz nie pomaga, wręcz jest gorzej. Proszę o pomoc. Jaki mam kupić krem czy też wybrać się do jakiegoś lekarza? Z góry dziękuję.

Witam serdecznie.
Opisywane przez Pana zmiany mogą być związane z infekcją dróg moczowo-płciowych. Wskazana jest wizyta u dermatologa, lekarz po zbadaniu określi co jest przyczyną dolegliwości i zaleci odpowiednie leczenie.
Jeżeli wizyta u dermatologa będzie odległa, może Pan spróbować skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.