Rana po wycięciu torbieli i ropna zmiana

Witam, miałem w sierpniu ubirgłego roku operacja najpierw nadciecia a pozniej wyciecia torbieli piloidalnej. Ku mojemu zdziwieniu rana goiła sie bardzo długo, ale cuz takie zycie. Wszystko było wporzadku od wrzesnia tego roku, lecz dzis zauwalułem twardy punkt w okolicy krzyzowej, a gdy go nacisnalem wylało sie troszke ropy. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Witam. Wszystko wskazuje na to iż pozostał fragment torbieli - stąd jest nawrót. Trzeba ponownie wyciąć i najlepiej goić "na otwarto" - bez zszywania rany.

Przepraszam!! nie jestem w stanie udzielić Panu pomocy na odległość W-wa - Rzeszów!!! PROSZ,E UDAĆ SIĘ DO SZPITALA NA SOR!!! zz