Rana po wyciętym rozlanym wyrostku robaczkowym

Rana po wyciętym rozlanym wyrostku robaczkowym po 3,5 miesiąca chyba się zagoiła, bo już nic się nie sączy. W bliźnie został otworek - nie widać jak głęboki. Od operacji już upłynęły 4 m-ce, a otworek nie zamyka się. Nie mam dolegliwości bólowych. Nie wiem do jakiego specjalisty można zwrócić się po poradę i czy coś z tym da się zrobić? Czy mogę się kąpać?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani, Należy zastosować maść TRIBIOTIC (bez rp) 3-3 x dziennie w to miejsce. Kąpiele sa wskazane - trzeba przemywać rane mydłem siarkowym.
Pozdrawiam, Dr n.med.Wojciech Kawiorski

Witam. To "problem" chirurgiczny - nie wiadomo jak głęboko ten otworek sięga - trzeba go zasondować zgłębnikiem. Taki "otworek" może świadczyć, iż jeszcze się wszystko nie zagoiło.