Rana w dziąśle dwa lata po usunięciu zęba

Dzien dobry,okolo dwa lata temu usunelam zeba ktory wtedy mial zapalenie bedac teraz u dentysty pani stwierdzila ze to tak wyglada jak bym nie dawno usunela tego zeba oczywiscie bylo zdjecie czy musze sie obawiac czegos najgorszego.Poniewaz w tym roku juz mialam operacje rak jelita grubego.Mam skierowanie chirurga dentystycznego i bardzo sie tego obawiam co powie ,dziekuje.

Proszę nie myśleć od razu o najgorszym. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być również pozostawiony odłamany fragment korzenia. Chirurg powie Pani na wizycie z czego wynika problem. Lepiej dmuchać na zimne.