Raniące zachowanie w stosunku do partnera

Witam, jestem kobietą i mam 21 lat, jestem w związku od prawie dwoch lat. Nie potrafie kochać, kiedy napije się alkoholu zrywa mi się film, staje się agresywna i przytulam obcych facetów na jego oczach, gdy trzezwieje jest mi przykro, ze tak go ranie, choć wiem ze znowu to zrobie. W moim domu rodzinnym był przypadek alkoholizmu, czy moze mieć to podłoże psychiczne?

Może być to syndrom dda- polecam zgłosić się na spotkanie z psychologiem, by w szczegółach opowiedzieć mu o problemie i podjąć decyzję o dalszych działaniach terapeutycznych. Pozdrawiam

Warto przyjrzeć się czy podobne objawy mają źródło w relacji czy w innych obszarach (np trudnościach emocjonalnych lub osobowościowych). Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą. Diagnostyka pozwoli na podjęcie adekwatnych działań (np psychoterapii).