Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Raniące zachowanie w stosunku do partnera

Witam, jestem kobietą i mam 21 lat, jestem w związku od prawie dwoch lat. Nie potrafie kochać, kiedy napije się alkoholu zrywa mi się film, staje się agresywna i przytulam obcych facetów na jego oczach, gdy trzezwieje jest mi przykro, ze tak go ranie, choć wiem ze znowu to zrobie. W moim domu rodzinnym był przypadek alkoholizmu, czy moze mieć to podłoże psychiczne?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Co łączy bezsenność z depresją?

Czy depresja wpływa na zaburzenia snu? Psychiatra dr n. med. Michał Skalski wyjaśnia, jaki jest związek między depresją a bezsennością. Tłumaczy również, jaki charakter ma bezsenność w depresji.

Może być to syndrom dda- polecam zgłosić się na spotkanie z psychologiem, by w szczegółach opowiedzieć mu o problemie i podjąć decyzję o dalszych działaniach terapeutycznych. Pozdrawiam

umów wizytę 0

Warto przyjrzeć się czy podobne objawy mają źródło w relacji czy w innych obszarach (np trudnościach emocjonalnych lub osobowościowych). Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą. Diagnostyka pozwoli na podjęcie adekwatnych działań (np psychoterapii).

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety