Ranka po ugryzieniu przez kota

Witam. Prosze o pomoc. Pogryzl mnie kot, jest to moja kotka, jest z nami od trzech lat, od miesiąca ma mlode, nie byla szczepiona przeciw wściekliźnie, bylam na pogotowiu 8.07 wtedy gdy kotka mnie ugryzla, ugryzla mnie z mojej winy bo nie chcący na nią ustalam, lekarz mi nic nie powiedzial, ale zglosil do sanepidu, jedna ranka bardzo mnie boli wokol niej pojawili się duży czerwony plac sączy się ropa, czy mogę ja przykladac rivanolem? Pytam bo mam 6 miesięczne dziecko które karmie piersią

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilenia dolegliwości wskazana jest kontrolna wizyta u lekarza.