Ranne wybudzenia i zanik świadomości u osoby z zespołem Downa

syn ma Zespol Downa w tym roku juz 2 raz pomiedzy 4 rano a5 budzi sie jakby chcial siku wydaje takie dziwne okrzyki traci swiadomosc zsikuje sie prezy sie ale nie ma drgawek jak go pytam po czasie to mowi ze wstaje i kreci mu sie w glowie Bylam skierowana do nurologa zrobionoTK glowy b/z orazEEG b/za on dzis znowu o 5 rano wstal nie mozna bylo sie z nim porozumieci oczywiscie sie z sikal byly omdlenia prosze poradzic gdzie mam sie z nim udac do jakiego specjalisty?

Witam Pana
Poszukałabym grupy wsparcia dla rodziców osób z zespołem Downa, a oprócz tego zastanowiłabym się nad tym na ile syn mógłby korzystać z spotkań z psychologiem, gdzie może pomógłby trening rozluźniający, ćwiczenia oddechowe, rozmowa.
Anna Suligowska