Rany i trądzik u 19-latka

Witam ;) Mam 19 lat i ciągle męczę się z trądzikiem, chodziłem do rodzinnego, przepisywał mi jakieś dwa robione leki, one troche pomogły, lecz nie leczą do końca. Ostatnio czasem po trądziku, powstaje tj. z wyglądu mała rana, która po kilku dobrych dniach znika. Próbuje się zapisać do dermatologa, ale pierwszy wolny termin za 1.5 miesiąca. Macie może jakieś rady? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż zwykłe domowe sposoby nie przyniosą tu rezultatu. Konieczna jest konsultacja z dermatologiem.