Rany po zabiegu konizacji szyjki macicy

Jestem już 2,5 miesiąca po konizacji szyjki macicy zdarzają mi się czasami takie parcia na pęcherz na kontroli po zabiegu byłam wszystko się zagoiło super wynik tez ok .powiedziałam lekarzowi swojemu o tych parciach powiedział ze to się nie leczy , chciałam się dowiedzieć czy to prawda ,bo jednak ta dolegliwość troszkę jest dla mnie krepująca . Czy nie ma jakiś sposobów na to ewntualnie jakiegoś lekarstwa Pozdrawiam Angelika

Objawy zakażenia w drogach moczowych podlegają tym samym zasadom, co każdej innej pacjentki, która nie miała żadnych zabiegów. Warto zacząć od badania ogólnego moczu i posiewu moczu. Dalej - lekarz rodzinny i leczenie.