Rany w obrębie sromu po zastosowaniu Condyline

Po 4 aplikacji płynu Condyline na srom pojawiły się rany (białawe owrzodzenie) i okropne pieczenie. Nie jestem w stanie oddać moczu bez płaczu. Rany są w miejscach gdzie płynu w ogóle nie nakładałam. Wygląda to jakby płyn spłynął w dół sromu wżerając się w zdrową tkankę (mimo zabezpieczenia wazeliną). Czy mogę przyśpieszyć gojenie się ran, np. stosując Alantan lub inny lek? W obecnym stanie nie jestem w stanie funkcjonować, myć się. Jak długo zwykle takie rany mogą się goić? Pozrdawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.