Reakcja na leki nadciśnieniowe

Mam problem z nadcisnieniem I z jego leczeniem. Od lipca wspolnie z lekarzem szukamy lekow, bo mam jakies dziwne objawy ( albo uczulenie albo dziwny bol glowy z uczuciem jakbym mial w glowie jakies bardzo drobne opilki szkla albo piasku. Szczypie I powoduje sztywnienie miesni zwlaszcza w tylnej czesci glowy. Moze ktos wie dlaczego takie dziwne reakcje na te leki nadcisnieniowe. Pytam znajomych ktorzy biora leki na nadcisnienie Ii nikt nievma takich historii. bedzie koleja wizyta I znow nowe leki

Nadwrażliwość na leki to rzecz normalna. Trzeba się liczyć z objawami niepożądanymi. Trzeba jednak pamietać, że bardzo często te objawy są wytworem naszych lęków. Często objawy niepożądane ustępują po kilku dniach. Czasem też przejściowe gorsze samopoczucie związane ze skutecznym leczeniem nadciśnienia bierze się niesłusznie za objawy niepożądane. Apeluje wiec o cierpliwość i nie odstawianie leków dopóki nie upewni się pani, że to na pewno objaw niepożądany.