Reakcja organizmu po odstawieniu leków antyhistaminowych

Witam .Leczę się na astmę , biorę także leki antyhistaminowe,ostatnio musiałam przerwać leczenie ze względu na to ze za dwa tygodnie mam testy na alergie mój organizm dziwnie zareagował,spuchły mi oczy,zrobiłam się blada ,miałam podkrążone oczy,było mi zimno,wyszła mi czerwona wysypka w jednym miejscu na ciele,strasznie zasłabłam i rozbolała mnie głowa nie wiedziałam co mam zrobić więc szybko przyjęłam lek na alergię i przeszło co mi mogło być?czy to jakiś wstrząs?boje się ponownie odstawić leki

Aleksander Ropielewski

Nie są to objawy wstrząsu lecz uogólnionej reakcji alergicznej. Konieczne jst odstawianie dotychczasowych leków pod kontrolą lekarza lub wykonanie testów podczas stosowania leczenia.