Reakcja organizmu po podaniu substancji psychoaktywnej

Witam, wczorajszego dnia mimo dałam się wyciągnąć na imprezę w większym nieznanym mi gronie. Podejrzewam, iż mogła zostać mi podana substancja psychoaktywna. Nie piłam alkoholu, jedynie soki sporządzane przez obcą osobę, zapaliłam też papierosa od znajomego. Nagle poczułam się zupełnie zdezorientowana, osłabiona, z uczuciem jakbym umierała, stan utrzymuje się do dziś, z lekką poprawą. Czy jest jakiś sposob, żeby te ewentualne skutki uboczne, nieznanej mi substancji jak najszybciej zniwelować?

Podobne objawy mogą także towarzyszyć napadowi lęku lub paniki. Zachęcam do skorzystania z konsultacji lekarskiej- zdiagnozuje, zdecyduje o ewentualnych dodatkowych badaniach i zaproponuje najszybsze metody poradzenia sobie.

Dzień dobry Pani.
Opisuje Pani długotrwałe skutki nieświadomego zażycia środka psychoaktywnego. Mógł być Pani podany jakiś rodzaj dopalacza lub innej trudnej do zidentyfikowania substancji. Proponowałabym konsultacje z neurologiem który mógłby sprawdzić czy ten środek nie wpłynął w jakikolwiek sposób na funkcjonowanie mózgu. Niestety nie ma jako takiego sposobu aby zniwelować działanie środka, gdyż najpierw trzeba by wiedzieć co to był za środek a współcześnie na wiele takich "wynalazków" po prostu nie ma odtrutek. ]
Można się zastanowić nad naturalnymi metodami oczyszczającymi organizm czyli dietą oczyszczającą organizm ułożoną przez dietetyka.
Anna Suligowska