Reakcję disulfiramowa i arytmia serca

Dzień dobry, Chciałabym zapytać o reakcję disulfiramowa. Niestety nie byłam świadoma efektów ubocznych połączenia alkoholu z metronidazolem. Od 4 dni utrzymuje się arytmia serca, zaczerwienienie skóry, osłabienie, złe samopoczucie, ból głowy - wszystkie objawy charakterystyczne dla tej reakcji. Czy konieczne jest zażycie jakiegoś leku czy może objawy ustąpią samoistnie? Jeśli tak, to po jakim czasie? z poważaniem,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie i jak najszybciej udac sie do lekarza , po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie. Lekarz rodzinny lub izby przyjęć.