Reakcje na ciepło i stres, nadmierna potliwość

Proszę o jakąś poradę co dalej mam robić. Źle reaguje na ciepło i stres, zlewają mnie wtedy poty na plecach, to nie do wytrzymania. Dodatkowo odczuwam zmęczenie ból głowy, suchy kaszel i świąd odbytu. Jestem 2 miesiace po operacji przepukliny. Morfologia i mocz w normie jedynie MON% mam 9,8 w normie do 8. Co to może oznaczać? jakie dodatkowe badania zrobić? Mój lekarz prowadzący sprawia wrażenie jakby sam nie wiedział co to może być.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać poziom TSH i kortyzolu, dodatkowo może Pan wykonać USG jamy brzusznej. Wykluczyłabym choroby nadnerczy. Proszę udać się się również do endokrynologa.
Pozdrawiam