Reaktywne zapalenie stawów kolanowych

Witam. Mam parwowirusa b19 oraz reaktywne zapalenie stawow kolanowych. Ciezko mi sie chodzi i czesto zle sie czuje. Terminy do specjalisty sa dlugie, da rade wyleczyc tego wirusa samodzielnie?( mam 20 lat i bardzo mi to utrudnia zycie)

Aleksander Ropielewski

Nie ma specyficznego leczenia parvowirusa b19. W niektórych przypadkach stosuje się dożylną terapię immunoglobulinami. Zwykle u osób immunokompetentnych dochodzi do samoczynnego wyleczenia