Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha u 14-latka

Mój syn ma 14 lat. Co powinien brać żeby zrzucić trochę zbędnego tłuszczu i zacząć rzeźbić mięśnie? Masę mięśniową ma, bo pływa zawodowo od 10 lat. Ma 178cm wzrostu i waży 68 kg. Na brzuchu ma drobną fałdkę tłuszczu która bardzo mu przeszkadza również jeśli chodzi o estetykę i wygląd i budowę ciała.

Szanowna Pani,

wiek syna jest absolutnym przeciwwskazaniem do stosowania suplementacji, o której Pani pisze. Z uwagi na wyczynowy charakter aktywności fizycznej, warto byłoby aby syn znalazł się pod opieką dietetyka, specjalizującego się w opiece nad osobami o wysokiej aktywności lub zajmującego się praca z dziećmi i młodzieżą. Pomoże on przeanalizować menu syna i zaproponuje korekty, które przyczynią się do polepszenia sylwetki i osiągów syna.

Życzę wielu sukcesów! Justyna Siwiela