Redukcja tkanki tłuszczowej z podbrzusza

Witam! Chciałabym zrzucić tłuszcz z podbrzusza. Nie wiem w czym leży problem. Mój jadłospis jest poprawny, brak fastfoodow, smażonych potraw, napój gazowanych, nem zatem zdrowo. Moja waga jest na granicy niedowagi, dlatego redukcja kg odpada. Wiec jak zrzucić ten tłuszcz z podbrzusza, nieestetyczną fałdę?

Redukcja tkanki tłuszczowej miejscowo jest zawsze problemem trudnym. Ponieważ nie podała Pani żadnych parametrów ciężko mi ocenić sytuację. Polecałabym wizutę u specjalisty, który oceni sytuację i na tej podstawie będzie mógł pomóc Pani w dobraniu odpowiedniego sposobu postępowania, gdyż nie ma ogólnych zasad dietetycznych jakie można zastosować do osoby z niską masą ciała, ale wysokim otłuszczeniem wybranych partii ciała. Przeważnie najbardziej skuteczne w takich sytuacjach są odpowiednio nakierunkowane treningi, połączone z masażem.

Witam serdecznie,
mięśnie brzucha nie różnią się niczym od tych pozostałych, dlatego proszę pamiętać, że nie istnieje nic takiego jak miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej. Aby przysłowiowa oponka "zmieniła się" w cudowny sześciopak :) najlepiej trenować całe ciało w połączeniu z odpowiednią dietą. Co do samych ćwiczeń mięśni brzucha- mięśnie potrzebują odpoczynku dlatego najlepiej trenować 2-3 razy w tygodniu, a gwarancją sukcesu jest odpowiednio zaplanowany trening.

Trzymając kciuki pozdrawiam serdecznie