Refluks, bóle głowy, suchość w ustach a odpowiednia diagnostyka

MÓJ MĄŻ MA ZDIAGNOZOWANY NIEWIELKI REFLUKS. MIMO TEGO, ŻE PRZESZEDŁ PRZEZ KAŻDY ETAP LECZENIA GASTROLOGICZNEGO OBJAWY NIE USTĘPUJĄ , TZN ZGAGA, PUSTE ODBIJANIE, BÓL PODNIEBIENIA, SUCHOŚĆ W USTACH, BÓLE GŁOWY, ZMĘCZENIE, BIAŁY JĘZYK. NIE WIEMY CO MAMY DALEJ ROBIĆ I W JAKIM KIERUNKU DIAGNOZOWAĆ TEN PRZYPADEK. PROSZĘ O JAKIEŚ WSKAZÓWKI. POZDRAWIAM.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy nie ustępują pomimo zastosowanego leczenia, Pani mąż powinien mieć wykonaną/powtórzoną gastroskopię. Sugeruję ponowną ocenę specjalisty gastroenterologa, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.