Refluks, h.pylori oraz ostre i głębokie zapalenie żołądka

Witam, w lipcu 2014 stwierdzono u mnie refluks, h.pylori oraz ostre i głębokie zapalenie żołądka ( ). Brałam polprazol jednak bez skutków i w listopadzie 2014 dodatkowo doszły nadżerki i zapalenie dwunastnicy. Po zastosowaniu dolegliwości przeszły. Jednak teraz od 2 tygodni boli mnie brzuch przy nadbrzuszu podczątkowo tylko przy naduszeniu, a teraz również przy codziennych czynnościach. Dodam, że mam OB:34. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

sądze, że konieczna jest wizyta u lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.