Refluks i zapalenie żołądka

Witam, zdiagnozowano umnie refluks i zapalenie żołądka ph++ brałem antybiotyk na ph, biorę controloc 40 raz dziennie i 3razy dziennie debretin.ciągle czuje coś w krtani takie drapanie taki dyskonfort,czasem czuje jakieś zawirowania tzn.(jestem słaby) jem same rzeczy lekko strawne, nie pije gazowane nie pale zero alkoholu.czy to już będzie tak końca życia, odechciewa się wszystkiego :-(

Prawidłowe leczenie i dieta mogą całkowicie zniwelować dolegliwości. Jeśli mimo diety i stosowanych leków nadal dolegliwości utrzymują się proszę jeszcze w tej sprawie najlepiej skonsultować się z gastroenterologiem. Odpowiednia modyfikacja leczenia może przynieść oczekiwane, pozytywne efekty.