Refluks żołądka wywołany nadwagą

witam mam refluks zoladka wywolany nadwaga odkad shudlem i dalej zrzucam wage to objawy minely nawet zgaga dala mi spokuj z dnia na dzien prawie wogule juz mnie w brzuchu nie piecze czasem jeszcze na wieczur jak lek przestaje dzialac ale juz bardzo slabo wyczuwalnie a moje a meczy mnie dziwne zjawisko jak jestem glodny to mnie mdli muli i cxzasem brzuch lekko tempo zaboli ale zaraz przestaje a jak zjem to wszystko mija i czuje sie jak nowo narodzony czemu tak sie dzieje prosze o odp

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę skontaktować się z gastrologiem, być może to bóle głodowe które mogą się zdarzyć przy owrzodzeniu dwunastnicy, dodatkowo proszę oznaczyć cukier we krwi na czczo i po obciążeniu glukozą.

Pozdrawiam serdecznie