Refluks żołądkowo-przełykowy a osłabienie

Witam stwierdzono u mnie refluks od 6 miesiecy zazywam Omeprazol 20mg i mam nowa recete na kolejne 2 miesiace, od paru tygodni zauwazylem w moim organizmie zmiany ktore z kazdym dniem sa silniejsze tzn: oslabienie brak koncentracji od 2 tygodni bol prawego barku, lewa noga pod kolanem oraz bol plecow i ciagle drganie prawej powieki... Dodam ze znajduje sie za granica Polski wracam we wrzesniu. czy to moze byc zbyt maly poziom magnezu oraz witamin? od miesiaca jem witaminy Firmy Olimp VITA-MIN

Pana dolegliwości nie mają żadnego związku z chorobą refluksową ani też ze stosowanym lekiem. Niemal na pewno nie mają nic wspolnego z poziomem magnezu i witamin. Powinien Pan udać sie po radę do lekarza.