Regeneracja wątroby a Sylimarol

Dzien dobry. Mam pytanie czy dla regeneracji watroby mozna zazywac sylimarol 70 mg 3x1 tab.Mam delikatnie poniesiony poziom alat 70 , zazywam helides na refluks , devikap 8 kropli dziennie na tezyczke;magnez i calperos 1000 .czy sylimaril mozna zazywac tak do roku codziennie?czy od devicapu mozna miec podniesiony alat?czy od calporesu?czy sylimarol zregeneruje watrobe?Pacjent nie pijacy i nie palacy.Choroba refluks i tezyczka

?
- nie, gdyż ten lek nie wpływa na regeneracje wątroby
czy sylimaril mozna zazywac tak do roku codziennie?
- można, ale w żaden sposób nie wpłynie on na regeneracje wątroby
czy od devicapu mozna miec podniesiony alat?
- raczej nie
czy od calporesu?
- na pewno nie
czy sylimarol zregeneruje watrobe?
- nie