Regulacja brwi woskiem a skóra na powiece

czy regulacja brwi woskiem jest wskazana?czy może naciągnąć skórę na powiece?

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
jeśli chce Pani pozbyć się nawet najmniejszych włosków, szybko i stosunkowo bezboleśnie polecam regulację brwi woskiem. Zabieg musi jednak być przeprowadzony przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, która odpowiednio uchwyci płat skórny tak aby nie spowodować podrażnień ani naciągnięcia skóry.

Dzień dobry,

Zabieg regulacji brwi woskiem jest dość powszechny.
Najważniejsze, żeby był przeprowadzony przez osobę odpowiednio wykwalifikowaną , wiec polecam udać się do profesjonalisty i nie wykonywać tego zabiegu w domu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska