Regulacja cyklu miesiączkowego po odstawieniu leków

Witam wykonałam badanie fsh razem z lh oba wyniki w normie stosunek to 0,77 czy to dobry wynik? Dodam ,że mam problem w tym ,że podczas stymulacji mój pęcherzyk rośnie do wymiarów 15mm i się kurczy (stymulacja clostilbegyt 1 tabletka) owulacja została wywołana tylko w 1 i 2 cyklu pozniej lekarz stwierdził,że się uodporniłam.Wykonałam jeszcze badanie takie jak tsh,estradiol,prolaktyna,ob,progesteron i są ok.odkąd odstawiłam leki moj cykl sie wyregulował jest w przedziale od 29 do 33 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest dalsza obserwacja, a czy było wykonane badanie nasienia u partnera?