Regulacja organizmu przy plastrach Evra

WItam, używam plastrów Evra juz ponad 2 lata, odtatnio jednak zapomniałam nakleić ( nakleiłam 2 dni pozniej) następnego dnia dostałam okres- trwał on około 4 dni, w nastepnym tygodniu nakleiłam kolejny plaster, po raz kolejny dostałam okres ( lekkie plamienie nie tak obfite jak przy miesiączce) muszę dodać, że od tego czasu krwawiłam 2 razy po stosunku. Czy to znak że rozlegulowałam organizm? Co robić? proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczine udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic opdowiednie dalsze postępowanie.