Regularna miesiączka po lekach hormonalnych a PCOS

Witam mam 19 lat i choruje na zespół policystycznych jajników po lekach hormonalnych miałam regularną miesiączkę leków nie biorę od 3 miesięcy i od 2 miesięcy nie mam miesiączki bardzo rzadko tylko ciemno czerwone plemienia . Od miesiąca zauważyłam powiększone twarde podbrzusze oraz obolałe powiększone piersi . Czy możliwe jest to że zaszłam w ciąże ? Do mojego lekarza nie mam po co iść gdyż uważa on że przy tej chorobie jest to zbędne .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.