Regularne miesiączki, zawroty głowy i pocenie się

Witam Czy to normalne? Mam 53 lata i do niedawna regularne miesiaczki .Ostatnio zacżełam sie pocic ,zle czuć i miałam zawroty głowy .Lekarz zaproponował mi terapie hormonalną .Dostałam Progesteroni Estradil.Jeden w zelu drugi w tabletkach.Po 5 ciu dnia brania leków dostałam miesiaczke a prawdopodobnie biorac te dwa hormony miałam juz nie miec miesiączki?czy to nic niepokojacego?nadal jej brac czy przestać?termin oczekiwania do lekarza jest długi,zadzwonic?no raczej nie wypada pytać ...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, na pewno wskazań by była wizyta(rozmowa) u lekarza prowadzącego Pani terapię, ponieważ lekarz ten posiada najlepsza wiedze na temat Pani stanu zdrowia i możliwych przyczyn. Miesiączka pomimo pobierania początkowo może się jeszcze zdarzyć lecz trzeba taki stan także różnicować z innego rodzaju krwawieniami. Pozdrawiam.