Regularne picie piwa co tydzień a alkoholizm

Czy mój mąż jest alkocholikiem?wypija tak 6 do 10 piw.Pije regularnie co tydzień.I tak już 2 lata.

Dzień dobry.
Trudno jest określić na podstawie podanych przez Panią informacji, czy Pani mąż zmaga się z problemem choroby alkoholowej. Niewątpliwie jednak jest to niepokojące, że pije regularnie i tak duże ilości alkoholu. Proponuję zgłoszenie się na konsultację do poradni uzależnień i dłuższą, szczegółową rozmowę ze specjalistą.
Pozdrawiam.

tak.a Pani wspoluzalezniona.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza