Regularne stosowanie Vibin Mini

witam serdecznie moja dziewczyna bierze regularnie vibin jak zaczyna miesiaczki i ma nieregularne i ostanio miesiaczke miala 25 pazdziernika jest to mozliwe by 14 listopada wczoraj dostala miesiaczke znow i by byla temperatura w miesiaczce 37,1 mimo ze bylo przerwy od vibin jak sie skonczyly 4 dni temu? a teraz temperatura spada jej do 36,8 natomiast dostala zawroty glowy i bol glowy a nigdy tak nie miala natomiast robila test ciazowy domowy i wyszla jedna tylko kreska?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe,ze względu na fakt wystąpienia wahań hormonalnych.