Regularne współżycie z prezerwatywą a prawdopodobieństwo ciąży

Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? Wspolzyje regularnie z mezem zabezpieczamy sie prezerwatywa bez zadnej wpadki zawsze poprawnie stosowanie! Okres mam zawsze nieregularny. Zawsze mi sie spoznia naket do 12 din czasami Ale teraz ostatnia miesiaczke mialam 4.09.2013 a dzisiaj jest 27.10.2013 i okresu nie ma! Objawow ciazy i okresu tez nie. Test ciazowy wykonalam 14.10.2013 i 21.10.2013 obydwa negatywne! Dodam ze 7 miesiecy tema odstawilam tabletki antykoncep. Straszni sie denerwuje.prosze odp!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Wykonane przez Panią testy ciążowe właściwie możemy uznać za wiarygodne. Ryzyko ciąży jest zatem znikome. Jeśli jednak Pani cykle są nieregularne, tym razem najpewniej miesiączka także się pojawi, tyle że z opóźnieniem. Proszę cierpliwie poczekać. Gdyby krwawienie się nie pojawiło, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.