Regularność krwawień miesięcznych

Dzień dobry, Od pewnego czasu mam problem z regularnością krwawień miesięcznych. Moje cykle nigdy nie trwały tyle samo, okres pojawiał się raz po 23, potem 48, 27, 28 dniach itp. Ale zawsze się pojawiał. Obecnie ostatnią menstruację miałam 92 dni temu. Tydzień temu postanowiłam iść do lekarza. Lekarka zbadała mnie i bez słowa przepisała luteinę 50. Na własną rękę zrobiłam badania (FSH - 4,71 mlU/ml,Estradiol - 34,00 pg/ml,Progesteron - 0,2 ng/ml,Prolaktyna - 10,23ng/ml). Wykluczam ciążę.

Piotr Pilarski

Ma Pani niski poziom estradiolu i progesteronu. Postępowanie ginekologa jest prawidłowe.

Pozdrawiam.