Regularny okres po stosunku a strach przed ciążą

Witam ,mam pytanie bo bardzo się niepokoję ,a mianowicie współżyłam z chłopakiem w wakacje ,dokładnie w sierpniu ,nie zabezpieczaliśmy się , ale on nie kończył we mnie.Od tego momentu mam regularny okres ,ale wciąż panikuję, że mogłam zajść w ciąże przez preejakulat. Proszę o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości warto zweryfikować ciążę za pomocą testu ciążowego dostępnego w aptece bez recepty. Wynik badania przeprowadzonego zgodnie z zaleceniami ulotki dla pacjenta należy uznać za wiarygodny.