Rehabilitacja kciuka po złamaniu

Złamałem kciuk, chodziłem w gipsie około 3 tygodnie. Po zdjęciu gipsu chirurg nie zlecił mi prześwietlenia tylko wysłał do domu ze skierowaniem na rehabilitacje. Po udaniu się do przychodni okazało się ze muszę 2 miesiące czekać w kolejce po zapisaniu. Niestety w wyznaczonym terminie przebywałem za granicą zapominając o dacie wstawienia się do przychodni. Moje pytanie do specjalisty brzmi, co mogę teraz zrobić i co czeka mojego kciuka w przyszłości jeśli nie pójdę w ogóle na rehabilitacje.

Nie znam rodzaju urazu i STANU USZKODZENIA! - nie znam stanu obecnego - klinicznego i obrazowego (rtg!) - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnie! Proszę koniecznie zgłosić się do ortopedy , który podejmie decyzje po zbadaniu Pana i ew.obejrzeniu rtg, zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - bardzo trudno odpowiedzieć na Pana pytanie. Konieczne jest bezpośrednie badanie chirurgiczne.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków