Rehabilitacja oraz niedowład połowy ciała po udarze

Witam, czy możliwe jest że po udarze osoba nie mówi już 5mcy pomimo rehabilitacji, niedowaład lewej strony ciała minął po 2mcach. Rzekomo wymawia tylko literki, nie jest w stanie powiedzieć wyrazu, rehabilitacja jest codziennie po 60 min, osoba ma 40lat, jak długo może potrwać leczenie ?

Trudno bez badania pacjenta jednoznacznie powiedzieć,dlaczego utrzymuje się taki stan. Pacjent powinien trafić do neurologopedy, który po zbadaniu pacjenta sprawdzi gdzie tkwi problem i wdroży terapię.