Rehabilitacja po operacji odbarczenia kanału kręgowego

Jestem 10 dni po operacji odbarczenia kanału kręgowego przez facetektomię i dyscektomię na poziomie L4/L5. Tlif Capstone L4/L5. Stabilizacja przeznasadowa Solera L4/L5. Od kiedy mogę rozpocząć rehabilitację typu basen,ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa,dłuższe spacery abym nie przeoczyła czegoś? Wstaję,chodzę,siadam ,wszystko z umiarem.Występuje jeszcze ból podczas podnoszenia pośladków w trakcie snu przy zmianie pozycji ciała. Dziękuję za odpowiedź. Kasia lat 43

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taka decyzję musi podjąć lekarz prowadzący w oparciu o badania. Nie można Pani odpowiedzieć na to pytanie przez internet.

Pozdrawiam.