Rehabilitacja po rozcięciu stopy od góry

Witam serdecznie. Nazywam się Michał i mam 23 lata. Wczoraj rozciąłem sobie stopę od góry na 5 szwów i niestety przeciąłem ścięgno palca środkowego. Dodam, że wielkiego bólu nie czułem, do tej pory czuję się dobrze jednak lekarz wsadził mi nogę w szynę w obawie że mogę zerwać zszyte ścięgno. Pytanie brzmi jak długo mam chodzić o kulach. Doktor powiedział, może 3 tygodnie wystarczy jednak w karcie wypisał 3-4 tygodnie. Czy po tym czasie będę mógł chodzić o własnych siłach?

Witam. Założenie szyny miało charakter profilaktyczny i wydaje się że po 3-4 tygodniach będzie Pan mógł normalnie chodzić.