Rehabilitacja po skręceniu kolana

Witam, urazu nabawilem sie podczas gry w pile nozna. Borykam sie z nim juz od jakiegos czasu, jednak nigdy specjalnie nie przeszkadzal mi on w zyciu codziennym. Do tej pory bylem dosc aktywny sportowo. Trenowalem sporty walki i pilke nozna kilka razy w tygodniu. Obecnie jestem w stanie znacznie ograniczyc sport, byle tylko iniknac kolejnego zabiegu. Aktualnie jestem po skreceniu kolana i poruszam sie o kulach. Chialbym zaczac rehabilitacje i odzyskac mozliwosc poruszania sie o wlasnych silach

Witam.

Oczywiście najpierw będzie Pan musiał odzyskać siłę mięśniową, zakresy ruchów, ale najważniejsza będzie tu propriocepcja - żeby mógł pan ,,ufać" swojemu kolanu i uniknąć kolejnej kontuzji.

Powodzenia.