Rehabilitacja po urazie naderwania ścięgna Achillesa

Jestem po urazie naderwania ścięgna achillesa w miejscu łączenia się z mięśniem brzuchatym łydki, miałem założony gips do kolana 6 tygodni w ułożeniu końskim, od 4 dni chodzę na rehabilitację (wirówka, pole magn, ćwiczenia), w miarę mogę już chodzić lecz z podpiętkiem 1cm i wkładka, niepokoi mnie jednak opuchlizna łydki i stawu skokowego, czy to normalne? czy opuchlizna będzie dopóki ścięgno wróci do pełnej sprawności?

Szanowny Panie - rehabilitacja - jak najbardziej tak. Jednak przed jej rozpoczęciem i po zakończeniu - ocena w odcinkowym badaniu ortopedycznym.
Jeżeli [podczas badania będą watpliwości specjalista ortopeda zadecyduje czy należy wykonywać kontrolne badania USG. Pozdrawiam i zycze szybiego powrotu do zdrowia.