Rehabilitacja po zabiegu na stawie biodrowym

Dzień dobry W środe miałem konsultacje w sprawie stawu biodrowego. Mam pytanie. Jak wygląda rehabilitacja po zabiegu? Mieszkam 5h jazdy od Wa-wy. Czy istnieje możliwość wykonania ćwiczeń w miejscu zamieszkania pod okiem kolegi rehabilitanta? Lub czy jest ktoś polecany przez Pana w Lublinie (do kogo mógłbym się udawać na sesje)? Pozdrawiam Wojciech D. Tomaszów Lubelski

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pan możliwość uzyskania pomocy od znajomego rehabilitanta to oczywiście warto skorzystać. Nie trzeba koniecznie jeździć do Warszawy na zabiegi. Ogólnie warto pamiętać o ćwiczeniach rozciągających mięśienie stawu biodrowy oraz wzmacniających mięśnie pośladkowe, gdyż silne mięśnie pośladkowe pomagają w wyproście stawu biodrowego i stabilizują operowany staw.