Rehabilitacja po złamaniu miednicy w wyniku wypadku samochodowego

Witam. Chciałabym zapytać czy przy moim złamaniu miednicy, złamaniu stabilnym m.in. kości krzyżowej, górnej i dolnej kości łonowej jeżeli lekarz za dwa tygodnie postawi mnie na nogach po 6 tygodniach wtedy już leżenia to czy długo będę chodziła o kulach? I jak długo potrwa rehabilitacja, jestem młodą dziewczyną mam 19 lat potrącił mnie samochód miesiąc temu leżę już 4 tydzień i strasznie się niecierpliwię bo leżę już 4 tydzień a od lekarzy za wiele się nie dowiedziałam. Bardzo proszę o odpowiedź

Witam serdecznie. Czas w jakim powinno korzystać się z kul podczas poruszania jest bardzo zmienny. Zależy w dużej mierze od ewolucji złamań. Z całą pewnością 1-2 miesiące to czas konieczny by wspomóc stawy.