Rejestrowane napadowe wyładowania fal theta

Witam, Opis badania W zapisie spoczynkowym rejestrowana jest czynnosc podstawowa w postaci czynności fal alfa-beta 9-13-16 hz do 20-45 liv. na tle opisanej czynnosci podstawowej w okolicy skroniowej obustronnie rejestrowane są napadowe wyfałdowania fal theta-alfa 6-7- hz. do 90 uv. Aktywacja Hv i Fs nie wpływaja na zapis eeg. Reakcja blokowania obecna. co to oznacza???dziękuję.

Piotr Pilarski

Wynik EEG nie można interpretować tylko w oparciu o opis. Dodatkowo należy skontrolować krzywą, oraz przeprowadzić badanie neurologiczne. Sugeruję zgłosić się z wynikiem do neurologa.

Pozdrawiam.