Rekonstrukcja ACL a problemy z chodzeniem

Witam jestem po 7 artroskopi kolana lewego ostatnia byla w sierpniu 2013 rekonstrukcja ACL. 01,09,2014 mialam podane PRP do ściegien gesiej stopki. Tydzien pozniej kolano ucieklo mi 2 razy boli strasznie pojechalam na pogotowie wyciagneli wysiek i zostawili w szpitalu bo niby blokada sie zrobila. ale włozyli noge w gips na 10dni. . Wczoraj byłam na pogotowiu i wyciagneli znowu płyn 25ml. A kolana nie moge zgiac boli strasznie a przy chodzeniu strasznie chrupie z przodu jak by kosc jakas.

Szanowna Pani, przedstawiony przez Panią opis jest na tyle poważny,że jedynym postępowaniem będzie konsultacja ortopedyczna - najlepiej w ośrodku, w którym była Pani operowana. Wszystko wskazuje na to,że doszło do uszkodzenia przeszczepu i/lub łąkotki w obrębie operowanego stawu. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie badania NMR stawu kolanowego - oczywiście po wczesniejszym badaniu przez ortopedę. Sprawę należy traktować jako pilną. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.