Rekonstrukcja ACL i rewizyjna rekonstrukcja

Witam! Mam 23 lata. 3 lata temu miałam przeprowadzoną rekonstrukcję ACL. Okazało się, że lekarz wszczepił w złym miejscu przeszczep przez co nie mogę dojść do pełnej sprawności i pozbyć się bólu. Kilku lekarzy stwierdziło że konieczna jest rewizyjna rekonstrukcja. Jeden proponuje metodę jednoetapową`inny zaś dwuetapową. Na którą się zgodzić? Czy kości wytrzymają operację jednoetapową? Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obydwie metody mają swoje wady i zalety. To która metoda jest korzystniejsza powinien ocenić specjalista mając na uwadze dotychczasowe wyniki badań oraz aktualny stan kliniczny.