Rekonstrukcja piersi a prześwietlenia pod implantem

Zastanawiam się nad rekonstrukcją piersi, ale przy okazji chciałam też zmniejszyć zdrową pierś. czy to niesie za sobą jakieś problemy. mam też pytanie czy po rekonstrucji jest możliwe dokładne prześwietleni co dzieje się pod inplantem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście możliwe jest prześwietlanie piersi, podobnie jak możliwe jest zmniejszenie biustu. Proszę skonsultować się z chirurgiem plastycznym.