Rekonstrukcja piersi po mastektomii na NFZ

Witam. Panie doktorze proszę od odpowiedź- W jakim okresie mogę oczekiwać rekonstrukcji (na fundusz zdrowia)lewej piersi po mastektomii, którą miałam w 2007 roku. Kiedy Pan przyjmuje prywatnie w Kołobrzegu?

Wraz z wejsciem "pakietu onkologicznego" mozliwosci rekosntrukcji piersi po mastektomii ulegly ograniczeniom od strony formalnej. Zalezy to od mozliwosc danego osrodka (tzw kontraktu), ale przede wszystkim od samego pacjenta: decyduje obraz kliniczny: blizna, rodzaj przeprowadzonego leczenia onkologicznego, budowa ciala, wspolistniejace schorzenia, oczekiwania pacjenta.

W Kolobrzegu bywam czasem na urlopie bo b.lubię to miejsce! Natomiast na Pani pytania nie potrafię odpowiedzieć , bo nie jestem zorientowany w zwariowanych przepisach NFZ! zż

Dzień dobry,
Obawy że "mogę mieć guza w drugiej" dotyczą wielu pacjentek wiedza że możliwa jest mastektomia zdrowej piersi i jednoczesnie jej rekonstrukcja wymaga wyjątkowych umiejętności, które pozwolą zachować przywrócić poczucie bezpieczeństwa i pozwalają zostać sobą po leczeniu dla siebie i najbliższych
emial kontakt@drjaworowski.pl